Eemalda URL-i viitaja teenus

Kui lingite mõnele teisele veebisaidile ja kasutaja sellel lingil klõpsab, näeb teise lehe administraator oma Analyticsi statistikas, kust kasutaja tuli, või viitavat veebisaiti/domeeni. Võib esineda juhtumeid, kui te ei soovi, et teine ​​veebisait teaks, kust liiklus tuleb.

Miks peita viitaja veebisaiti

Me ei hakka üksikasjalikult kirjeldama viitaja veebisaidi peitmise põhjuseid. Selle teenuse loomisel soovisime kaitsta oma sidusettevõtteid loovaid lehti meie partnerite ja konkurentsi ees. Sidusettevõtte turunduses müügivihjeid tootvate niššide leidmine võib võtta aega ja sellist teavet tuleb kaitsta, et vältida selle peatset kopeerimist ja teiega konkureerimist. Seetõttu oli viitaja veebisaidi eemaldamine üks kasutusele võetud lahendustest.

Allpool esitatud teenus on kiire ja tasuta kasutatav!

Kasutamine

Viitaja peitmise teenuse kasutamine on lihtne, järgides järgmisi samme:

  1. kopeerige järgmine link: “http://iwebz365.ee/hide/?http://www.mywebsite.com
  2. redigeerige osa „http://www.mywebsite.com” lingiga veebisaidile, millele lingite, ja te ei soovi, et teid näidatakse viitajana (see võib olla kas domeeni avaleht või sügav link / sidusettevõtte link; lisage kindlasti ka http või https)
  3. kleepige äsja vormindatud link oma veebisaidil või muudel veebisaitidel olevasse ajaveebipostitusse ja iga kord, kui keegi sellel lingil klõpsab, suunatakse ta soovitud lingile ilma viitava veebisaidi teavet edastamata.