Külaliste postitused ja artiklid

iWebz365.ee pakub Sulle võimalust avaldada külalispostitus või artikkel. See on suurepärane võimalus Eesti-keskse veebidomeeniga kohalikul tasandil mainet kasvatada. See teenus on tasuta, kuid see peab olema täidetud.

Nõuded:

  • artikli sisu peab olema 500 sõna või rohkem ja see peab olema kirjutatud informatiivsel viisil
  • artikli autentsus peab läbima Copyscape’i (kopeeritud artikleid, keerutatud artikleid EI aktsepteerita)
  • artikli sisu EI tohi olla seotud hasartmängude, täiskasvanutele mõeldud, farmaatsia, vihkamise ega muuga, mida peetakse Eestis ebaseaduslikuks
    või ebaeetiline
  • kõik artiklis olevad välised lingid märgitakse <<sponsoreeritud>> – maksimaalselt 1 väljaminev link kirjutaja veebisaidile
  • artikli sisu peab olema kirjutatud kohalikus domeeni keeles – eesti
  • jätame endale õiguse teha postitatud artiklis muudatusi, lisades pilte või asjakohaseid linke teistele artiklitele.

Jätame endale õiguse valida iWebz365.ee-s avaldatud artikleid ja eemaldada kõik postitused, mis ei vasta meie kvaliteedile või mõnele ülaltoodud nõuetele.

Muud SEO soovitused

Teame, et paljud inimesed soovivad avaldada artikleid, et saada linke oma põhiveebisaidile. Kuigi me nõustume tagasilingi lisamisega, märgitakse see sponsorluseks. See loob siiski SEO väärtust, kuna see on endiselt uuelt domeenilt pärit link ja aitab luua linkide mitmekesisust omanikuni.

Rohkem SEO valikuid oleks teie jaoks:

Vaadake veebisaiti HowToSEO.Guide, et näha loendit suurepärastest SEO-võimalustest, nagu lingitööriistad, mis aitavad teil külaliste postitust leida valikuid ja linkide mitmekesisust, sisutööriistu autentsete artiklite kiireks kirjutamiseks ja uurimistööriistu, mis on mõeldud teie SERP-de täiustamiseks uute märksõnadega.

Nõuanded külaliste postitamiseks

Kui te pole kindel, kuidas külalisblogimise võimalusele läheneda, peate teadma oma niši ja kuidas ennast turundada. Kuigi see võib alguses tunduda hirmutav, on see protsess tegelikult üsna lihtne. Sihtrühma leidmiseks ja sõnumi sihtimiseks saate kasutada palju ressursse. Edu kõige olulisem näpunäide on autentsuse säilitamine. Kui te ei saa oma sõnumit autentselt edastada, peate tegema mõned muudatused.

Esimene nõuanne on vältida külaliste postituste tegemist ainult enda kohta. Kuigi võite oma ettevõtet autori biograafias mainida, ei tohiks suurem osa teie postitusest puudutada teie ettevõtet. Kui te pole kindel, kuidas seda teha, saate kasutada selliseid tööriistu nagu Digg ja Oktopus, et leida populaarseimad ajaveebid, mis aktsepteerivad külaliste postitusi. Kui olete oma niši jaoks parima ajaveebi välja selgitanud, võite alustada külalispostituse kirjutamist. Kui olete hakanud esildisi vastu võtma, lugege oma postitused kindlasti läbi.

Kui olete oma külalispostituse jaoks õige ajaveebi valinud, peate välja selgitama, milline on selle veebisaidi vaatajaskond. Teie külalispostituses peaksid olema teemad, mis on nende vaatajaskonna jaoks asjakohased. Sotsiaalmeedia platvormide, nagu Digg ja Oktopus, kasutamine aitab teil leida Internetist populaarsemaid ajaveebi postitusi. Kui teil on see teave, võite alustada oma sisu tutvustamist. Pidage meeles, et teie külalispostituse eesmärk on aidata nende vaatajaskonda, mitte teie enda kaubamärki.